Biura nieruchomości

Intacto zarządzanie nieruchomościami

Biuro Inacto trudni się zarządzaniem lokalami oraz profesjonalną obsługą księgową. Wykwalifikowany personel od wielu lat zarządza wspólnotami mieszkaniowymi, obiektami komercyjnymi. Pomagamy wspólnotom w uzyskiwaniu dofinansowania do termomodernizacji i finansowaniu remontów z pożyczek bankowych. Swoim klientom oferuje też pomoc w uzyskiwaniu środków z ubezpieczenia nieruchomości i finansowaniu remontów z kredytów bankowych. INTACTO , ul. Piotrkowska 55 lok. 107, 90-413 Łódź

Qubika Development Nieruchomości

Przedsiębiorstwo deweloperskie Qubika Development projektuje rezydencje dla Klientów dbających o ponadczasowy styl, jak również minimalistyczną estetykę. Jesteśmy grupką wykwalifikowanych architektów – pracujemy wzorując się na efektownych rozwiązaniach i podczas każdej realizacji indywidualnie radzimy. Codziennie w naszej firmie podpisujemy sporo umów – każde następne zamówienie jest dla nas istotne.

Norma agent nieruchomości

Firma Norma zajmuje się obsługą obiektów budowlanych. Wykonujemy wyceny nieruchomościi prowadzimy nadzory budowlane – pracujemy z cenionymi spółkami i kontrahentami indywidualnymi. Siedziba biura znajduje się na terenie Bydgoszczy. Swoim klientom biuro oferuje usługi najwyższej jakości wykonywane przez certyfikowanego agenta. Adam Koczerski Ulica Kaliskiego 24/14 85-796 Bydgoszcz
Szczegółowe informacje norma-bon.pl

Arche sp z.o.o

Spółka Arche od kilkudziesięciu lat wykonuje usługi dotyczące budowy i odnowy mieszkań. Duże doświadczenie i ciekawa gama propozycji to cechy charakteryzujące spółkę w branży budowlnej. Spółka zapewnia swoje kompleksowe usługi na terytorium Warszawy oraz jej powiatu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z przedsiębiorstwem: arche@arche.pl
Więcej na stronie - arche.pl

Biuro Obrotu Nieruchomościami Ryszard Koczerski Marzenna Koczerska Bydgoszcz

Biuro Obsługi Nieruchomości Koczerski trudni się wyceną oraz inwentaryzacją budynków. Długoletnie doświadczenie, terminowe realizowanie zleceń oraz rzetelni pracownicy sprawiają, że z pomocy biura co roku korzystają dziesiątki urzędów, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Biuro Obsługi Nieruchomości znajduje się w Bydgoszczy, ale z jego propozycji korzystają także mieszkańcy pobliskich miejscowości.
W ofercie certyfikaty energetyczne. Biuro poleca na przykład inwentaryzację budowlaną, ale dokładne informacje o ofercie zostały opublikowane w witrynie internetowej firmy.

Osiedle mieszkaniowe Kropla Bałtyku

Kropla Bałtyku to nowo wybudowany kompleks mieszkaniowy składający się 20 szeregowców, który charakteryzuje się dogodną lokalizacją , a także unikalną koncepcją budowlaną zaprojektowaną z wyjątkową dbałością o detale. Osiedle wybudowano w Darłówku Wschodnim przy urokliwej okolicy, nieopodal plaży, dzięki czemu możliwe są tutaj wypady rowerowe, czy też innego typu korzystanie z leczniczego klimatu. Kropla zlokalizowane jest w cichej okolicy – bardzo blisko Parku Wodnego. W obrębie kompleksu zbudowano również parę domów z drewna, niedaleko których znajduje się park wodny.

Biuro nieruchomości Abelard

Jeśli musisz kupić działkę to musisz zainteresować się ofertą biura nieruchomości Abelard. Biuro zajmuje się przede wszystkim pośrednictwem w handlu nieruchomościami oraz pomocą przy wyborze najlepszej propozycji kredytu hipotecznego. Siedziba naszej firmymieści w Koszalinie. Mamy bogate doświadczenie i wielu wiernych klientów.
Abelard.pl - wejdź na stronę

Firma Intacto

INTACTO to spółka administrująca, kooperująca ze spółdzielniami mieszkaniowymi oraz nadzorująca nieruchomości. Specjalizujemy się zarządzaniem kompleksów mieszkalnych i współwłasnościami łącznie z wszechstronną obsługą księgowo-podatkową, a także doradzaniem i utrzymywaniem czystości. Doradzamy mieszkańcom w uzyskiwaniu środków pieniężnych na ocieplanie budynków i dofinansowaniu remontów z kredytów bankowych. W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada również usługi zachowania czystości i konserwacji powierzchni, które dostarcza, dzięki współpracy z przedsiębiorstwami zewnętrznymi.

Administrowanie nieruchomościami Intacto

Przedsiębiorstwo INTACTO zajmuje się administrowaniem nieruchomościami, czyli np. proponuje obsługę administracyjno-prawną. Doświadczony personel od dawna zarządza wspólnotami mieszkaniowymi, obiektami komercyjnymi. Usługi wykonywane są na obszarze Warszawy, Krakowa oraz Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z dokonaniami przedsiębiorstwa zamieszczonymi w Internecie.
Więcej o usługach