Biznes Ekonomia

Prosper – sprzedaż lokat

Osoby, które zamierzają ulokować pieniądze w gruntach mogą skorzystać z oferty firmy Prosper z Łodzi. To bardzo dobra okazja, by zyskać dodatkowe pieniądze. Prosper pomaga klientom w temacie toczących się aktualnie przedsięwzięć inwestycyjnych na terenie Łodzi i okolic. Wyszukiwane są tutaj najwyższej jakości nieruchomości, które następnie zmienia się pod kątem użytkowania.

Prosper – inwestycje w nieruchomości

Osoby, które zamierzają udziałowo zarabiać na terenach budowlanych mogą skorzystać z oferty biura Prosper z Łodzi. To idealna okazja, aby zyskać dodatkowe fundusze. Prosper proponuje klientom usługi z zakresu inwestowania w nieruchomości, pośredniczy w sprzedaży apartamentów, a także gwarantuje duży zakres usług księgowych. To na nich stawia się domy ekologiczne, a na samej inwestycji można osiągnąć kilkakrotnie wyższy zysk niż wkładając środki finansowe w banku.

Doradcy finansowi i pośrednictwo kredytowe Diament

Firma Diament to szybko rozwijająca się działalność w branży finansowej w kraju. Firma od dawna organizuje kursy rachunkowe, w trakcie których klienci zyskują informacje o działalności firmy, a szczególną aprobatę zyskuje praca doświadczonych pracowników. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Lublinie ale usługi wykonywane są na terenie całej Polski. Firma należy do grona współpracowników TU S.A w kraju.
Diament-df.pl,

Biura wirtualne Globo office

Szukasz biura? Więc doskonale ! Wirtualne biuro to inwestycja obejmująca funkcjonalne nieruchomości komercyjne. Wygodna lokalizacja, a także interesująca konstrukcja budynku powoduje, że GLOBO może przyjąć kilkunastu najemców. Dobra lokalizacja w śródmieściu Poznania to zaleta, dla której dobrze jest wynająć biuro w Globo Office Center. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie www.globooffice.pl. Globo Office Center sp. z o.o. sp. k., ul. Wyspiańskiego 43, 60 - 751 Poznań, Tel.

Rafał Sangowski adwokat z Poznania

Adwokat Rafał Sangowski zapewnia fachową pomoc prawną. Kancelaria zapewnia rzetelne działania w przystępnych cenach, co sprawia, iż grono jej klientów stale wzrasta. Obsługa prawna jest dostępna do klientów prywatnych ,a także przedsiębiorcom. Biuro adwokackie obsługuje dużą liczbę zadowolonych zleceniodawców.
Zainteresowania prawne: prawo cywilne, reprezentowanie przed sądem i nie tylko. Kontakt: kancelaria@sangowski.pl, tel./fax +48 61 842 74 47, godziny otwarcia: 8:00 – 16:00, NIP: 782-133-07-13, REGON: 630695945

Adwokat Jacek Kerplik

Kancelaria prawna Kerplik realizuje fachowe usługi w dziedzinie wszystkich obszarów prawa. Oferujemy wsparcie w obrębie doradztwa prawnego oraz działania z ramienia strony w procesie sądowym. Kancelaria świadczy także stałą obsługę prawną w zagadnieniach pozasądowych. Kancelaria oferuje swoje usługi na obszarze Szczecina i okolic. W razie zainteresowania naszą ofertą gorąco zapraszamy do współpracy pod adresem: www.kerplik.pl. Kancelaria Prawna Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin tel/fax +48 91 829 20 83.

Księgowa PROFIN

Przedsiębiorstwo PROFIN proponuje profesjonalne usługi rachunkowo – finansowe. Firma gwarantuje pomoc w założeniu działalności gospodarczej oraz prowadzeniu ksiąg. Profesjonalni eksperci gwarantują terminowość wykonywanych zadań. Siedziba biura znajduje się na obszarze Białegostoku. Wszystkie dane kontaktowe oraz oferta przedsiębiorstwa jest opublikowana na stronie www: profin.bialystok.pl.
Czytaj o biurze rachunkowym w Białymstoku