Catering

Pasja

Pasja to ekskluzywna restauracja z ogromnie ciekawym menu posiadającym wiele oryginalnych, ale także smakowitych potraw. Gwarantujemy bogate menu, catering najlepszej jakości na różne eventy. Oferujemy także spotkania firmowe. Nasza restauracja mieszcząca się w centrum Radomia otwarta jest w niezwykle dobrych porach. Restauracja wyposażona jest także rzutnik multimedialny i WiFi, sprawdzi się więc także w roli miejsca na spotkanie biznesowe albo sympozjum.
Pasjaradom.pl, strona www

Dee Dee

Firma gastronomiczna Deedee.com.pl trudni się obsługą gastronomiczną oraz organizacją rozmaitych eventów. W ofercie spółki znajdziemy przygotowanie konferencji, spotkań okolicznościowych, wesel, biesiad, a także bali gimnazjalnych. Restauracja mieści się w Gdańsku i zaprasza wszystkich, którzy chcą doświadczyć nowych smaków. Na witrynie republika-smaku.pl znaleźć można inne usługi które proponuje spółka np. obsługę fotograficzną wydarzeń.

Powozownia restauracja Hipodrom Wola

Grzemi S.C to rekomendowana restauracja z Poznania proponująca kompleksową obsługę imprez oraz gastronomię na eventy. Rzetelność spółki sprawdziła się podczas szeregu realizowanych przez nią wesel. Powozownia oferuje catering zarazem na niewielkich imprezach, jak i dużych weselach. Powozownia chętnie powita gości z całej Polski. Z bogatej oferty lokalu korzysta znaczne grono zadowolonych gości, czego potwierdzeniem są bardzo pozytywne referencje.

Szyperska bistro

Bistro Szyperska to przyjemna restauracja, którą wyróżniają oryginalny jadłospis, wspaniałe potrawy , a także profesjonalna obsługa, troszcząca się o to, by usatysfakcjonować klientów. Firma zapewnia gościom dowóz posiłków do domu oraz obsługę cateringową. Mnóstwo usatysfakcjonowanych klientów z miasta Poznań już do nas zajrzało i teraz poleca lokal kolegom. Wszystkie szczegóły dotyczące funkcjonowania Bistra są do dyspozycji klientów na stronie: www.bistroszyperska.pl.

Barman Andrzej Krystosiak

Obsługa barmańska na ślubie, wieczorze panieńskim czy pokazach – to zlecenie dla Pro Baru. Nowoczesny bar i wyjątkowe składniki napojów to największe atuty Pro Baru. Firma sama kupuje alkohole oraz organizuje hostessy. Dla zainteresowanych oferowane są pokazy barmańskie. Aby współpracować z firmą, należy zadzwonić na 509-176-162. Mogą wypożyczyć także przenośny bar, a ceny za swoje usługi ustalają indywidualnie ze zlecającym.
Profesjonalne drink bary