Dolnoślaskie

Jural kwatery w atrakcyjnej cenie

Jural to polecany przez odwiedzających gościniec mieszczący się w Karkonoszach, niedaleko Szrenicy oraz Harrachova. Dla osób, które chcą polepszyć jakość własnego życia mamy w ofercie pobyt odchudzający w oparciu o dietę warzywno-owocową i zabiegi wpływające na poprawę kondycję ciała i ducha. Dom wycieczkowy znajduje się niedaleko czeskiej granicy, u wrót Karkonoszy. Urządzamy imprezy integracyjne ,a także przygotowujemy zajęcia wysokościowe, a wszystko w niskich cenach.

Drewno Markisz

Domy Markisz to firma budowlana, która od 20 lat trudni się projektowaniem budynków z bali. Markisz dysponuje w przypadku potrzeby gotowymi aranżacjami. Tradycyjna technika oraz wykorzystywanie tylko najlepszego drewna spowodowały, że przedsiębiorstwo posiada wyłącznie usatysfakcjonowanych nabywców. Firma trudni się projektowaniem oraz budową budynków drewnianych na terenie całej Polski. Jeżeli macie zamiar nabyć większą ilość bali, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego na numer: 603586209.

Meble na wymiar Diament

Studio Meblowe Diament poleca praktyczne meble oraz części wyposażenia najlepszej jakości we wszelkich odcieniach. Ogromną zaletą przedsiębiorstwa jest to, że nie tylko sprzedaje oferowane sprzęty, ale także trudni się ich wytwarzaniem. Aby skontaktować się z salonami w Katowicach albo Mysłowicach, wystarczy przesłać wiadomość na: studio@meblediament.pl. Zdjęcia wykonanych aranżacji udostępniono na stronie meblediament.pl. Tel. 32 - 205 - 71 - 14, Studio Katowice - Giszowiec, ul. Plac Pod Lipami 7.