Doradztwo

Spółka what.now

What Now to zarządzana przez wykwalifikowanych adwokatów firma proponująca osobom prywatnym i instytucjom usługi takie, jak restrukturyzacja finansowa, a także optymalizację podatkową.
Grupa adwokatów zajmuje się dokonywaniem analizy prawnej umów pożyczek bankowych, dostosowaniem dokumentacji przekształcenia formy prawnej i analizą ogólną stanu prawnego spółki.
Eksperci za nas prowadzą negocjacje, których tematem są warunki spłaty pożyczki, przysposabiają przedsiębiorstwo do finansowania alternatywnego, a także reprezentują organizację przed wierzycielami.

Kancelarie adwokackie GTK

Kancelaria Adwokacka Anny Grabaj, Tomasza Terpińskiego oraz Łukasza i Tomasza Krzyżanowskich zajmuje się świadczeniem wsparcia prawnego. Wysoko wykwalifikowani prawnicy świadczą usługi obsługi prawnej z różnych dziedzin prawa oraz reprezentacji przed organami prawa. Kancelaria adwokacka ma siedzibę w Poznaniu oraz oddział w Krotoszynie. Zachęcamy do zaznajomienia się z kompetencjami pracujących w kancelarii, które są opisane na stronie internetowej. Kancelaria: ul. Wroniecka 18/4
Wejdź na stronę internetową gtk-adwokaci.pl

MS Consulting Usługi prawne

Kancelaria MS Consulting proponuje kompleksowe doradztwo prawne zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym. Firma zajmuje się doradztwem prawniczym, zwróconym do dużych instytucji i usługobiorców indywidualnych, a również organizuje szkolenia odnośnie pracy przedsiębiorstw. Zespół Spółki MS Consult to doświadczeni eksperci, którzy posiadają centralę w Poznaniu. O profesjonalnym podejściu do pracy zapewnia bardzo dobra opinia firmy na rynku prac konsultingowych.
Strona internetowa firmy

Profit Plan Biznesowy do bankowych kredytów inwestycyjnych i developerskich

Firma ProfitPlanwykonuje profesjonalne usługi w ramach pisania efektownych biznes planów i analiz finansowych. Zleceniodawcy ProfitPlanu cenią pracowników przedsiębiorstwa, którzy są całkowicie zaangażowani w swoje obowiązki. Profitplan.pl obsługuje przedsiębiorstwa z terenu całego kraju, a także z zagranicy, przede wszystkim z Europy Zachodniej. Osoby zainteresowane przygotowaniem biznesplanu dla swojej działalności mogą sprawdzić witrynę internetową: http://www.profitplan.pl/.