Doradztwo finansowe

Eko Claim - odszkodowania

Firma Eko Claim mieszcząca się w UK zapewnia profesjonalną pomoc w odzyskaniu rekompensaty z powodu wypadku na obszarze Anglii.
Grono przeszkolonych pracowników z firmy Eko Claim występuje w imieniu klienta w rozmowach z prawnikiem, sporządza tłumaczenie potrzebnych dokumentów, a także bierze udział w postępowaniu odszkodowawczym. Wypadek w miejscu publicznym, albo kolizja na drodze w UK? – Teraz uzyskanie rekompensaty jest niesamowicie szybkie!
Firma towarzyszy pokrzywdzonemu w całym procesie odszkodowawczym, zapewniając pomoc, jak również wsparcie prawne.

Firma Omega Project

Chciałbyś, aby Twoja inwestycja została wykonana zgodnie z koncepcją oraz Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiemu zakładowi jak Omega Project z Poznania. Sprostamy wymaganiom stawianym nawet przez bardzo wymagających inwestorów. Zajmujemy się pełną obsługą różnych inwestycji. Naszej firmie można powierzyć m.in. nadzór inwestorski w zakresie budownictwa mieszkaniowego lub przemysłowego. Wysokie kwalifikacje, indywidualne podejście do klienta oraz rzetelność to zalety, za sprawą których spółka może pochwalić się stale rosnącym gronem klientów.

Firma Omega Project

Firma Omega Project, mająca wieloletnie doświadczenie, jak i pewną pozycję na polskim rynku, trudni się wielobranżowym nadzorem inwestycji w zakresie budownictwa biurowego i jednorodzinnego, a także użyteczności dobra publicznego. Załoga profesjonalistów pracująca dla spółki oferuje usługi takie, jak kompleksowy nadzór inwestycji, okresowe przeglądy budynków, a także inwentaryzację budynków. Zawodostwo, rewelacyjny kontakt z klientem oraz doświadczenie to cechy, za sprawą których Omega Project może pochwalić się wciąż rosnącym gronem klientów.

Agrobankier.pl

Firma Agrobankier została założona przede wszystkim z myślą o farmerach – poznają tu oni propozycję kredytową zatwierdzoną przez profesjonalnych doradców, przeczytają ciekawe nowości prasowe oraz zapoznają się z dużym działem ogłoszeń o sprzedaży nieruchomości. Agrobankier pomaga rolnikom w wybraniu, a następnie zrealizowaniu kredytu na zakup urządzeń rolniczych, jak również kredytu na zakup nieruchomości. Oferujemy klarowne zasady dofinansowania bez przymusu zabezpieczenia i atrakcyjne oprocentowanie. Propozycja naszej firmy to też lokaty oraz systemy sprzedaży ratalnej.

Omega Project Sp. z o. o.

Spółka Omega Project, mająca wieloletnie doświadczenie, jak również stabilną pozycję na rodzimym rynku, trudni się wielobranżowym nadzorem inwestycji w zakresie budownictwa biurowego, jednorodzinnego, czy też użyteczności publicznej. Grupa profesjonalistów wchodząca w skład Omega Project oferuje usługi takie, jak kompleksowy nadzór inwestycji, doradztwo inwestycyjne oraz wycenę nieruchomości. Zawodostwo, rewelacyjny kontakt z klientem, czy też doświadczenie to atuty, przez które spółka cieszy się ciągle rosnącym gronem kontrahentów.

Firma iTTi

Potrzebujesz niezależnego od dostawców oprogramowania doradztwa w zakresie IT? Może Ci to zagwarantować ITTI Spółka z.o.o. z Wielkopolski przy użyciu sprawdzonych metod przez wykwalifikowanych pracowników. Wykonamy profesjonalną analizę np. rozwiązań, opracujemy strategię, pomożemy przy wyborze dostawcy a także w procesie optymalizacji wydatków. Możemy zaproponować również audyt powdrożeniowy etc. Nasza główna siedziba znajduje się w Poznaniu. Firmową propozycję adresujemy do odbiorców z dziedziny informatycznej, sektora ubezpieczeniowego, ministerstw.