Edukacja Nauka

Wyższa Szkoła Medyczna Sosnowiec

Dietetyka - poradnictwo, Edukacja seksualna, a także Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych, oraz innych kierunkach studiów gwarantuje Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu gwarantuje swoim studentom dobre przygotowanie do zawodu pielęgniarza, czy ratownika medycznego, dużą pulę stypendiów oraz możliwość pogłębiania wiedzy w wielu obszarach.
Kadra najlepszych wykładowców, bogata biblioteka, jak i dogodna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych w tym rejonie.

WSM – Uczelnia w Sosnowcu

Tych, których interesuje pielęgniarstwo, zawód ratownika medycznego oraz zawód dietetyk mogą uczyć się na Wyższej Szkole Medycznej. Poza tym w naszej uczelni można też wyspecjalizować się w zakresie organizacji oraz zarządzania w ochronie zdrowia. Proponujemy studia licencjackie, studia pomostowe oraz studia drugiego stopnia. Atrybutem naszej uczelni na pewno jest kadra naukowa z konkretnej specjalizacji, a także szeroka baza dydaktyczna. Oferujemy m.in. doskonale wyposażone pracownie specjalistyczne, bibliotekę z gazetami popularnonaukowymi.

Szkoła Global Language Academy

Jeśli chcesz jak najszybciej nauczyć się języków obcych pod fachową opieką doświadczonych native speakerów, to szkoła Global Language Academy z siedzibą we Wrocławiu jest z pewnością dla osób takich jak Ty! U nas możesz zapisać się na naukę języka metodą ciekawych konwersacji przykładowo: japońskiego, szwedzkiego. Wybierz tylko optymalną formę kursu. Znakomicie wyposażone pomieszczenia, ćwiczenia renomowanych wydawnictw, pomoce naukowe, jak również szeroka oferta kursów językowych to walory, które przyciągają coraz większą grupę klientów.

Wste.szczecin.pl

Uczelnia WSTE Szczecin oferuje najlepsze studia w branży Transport i Edukacja Techniczno-Informatyczna. Uczelnia charakteryzuje się najwyższym poziomem kształcenia oraz wykwalifikowaną grupą wykładowców, na co dowodem są bardzo dobre wyniki oraz zadowolenie studentów. Szkoła wyższa WSTE zaprasza kandydatów z całego kraju. Szkoła jest przyjazna dla studentów, którzy tu mają okazję spełniania swoich pasji i przygotować się do przyszłych karier zawodowych. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.

Prywatne przedszkole Jeżyki

Prywatne Przedszkole Jeżyki zapewnia podopiecznym bogaty zestaw zajęć oraz profesjonalną opiekę odpowiedniej kadry. Pracownicy przedszkola to specjaliści tacy jak pedagog i terapeuta. Dzieci uczone są samodzielnego działania oraz wyrażania własnego zdania. Pomocą służą im w tym zawodowcy tacy jak m.in. logopeda. W propozycji edukacyjnej placówki znaleźć można również zajęcia sportowe i językowe, zajęcia z wychowania fizycznego oraz rozmaite warsztaty, w tym np. w ogródku. Przedszkole, poza wygodnym ulokowaniem, posiada poza tym inny plus – wyjątkowe wnętrza.

Jeżyki

Zdobywanie kompetencji społecznych szczęśliwego dziecka to główne założenie prywatnego Przedszkola Jeżyki, które mieści się w centrum Poznania. Umiejscowione jest w wiekowym, wyremontowanym obiekcie z wyjątkowym nastrojem. W Jeżykach pracują tylko doświadczeni pedagodzy ,jak i specjaliści z zakresu logopedii. W rozkładzie dnia w placówce jest czas na pracę indywidualną, wdrażanie czynności higienicznych oraz zajęcia doskonalące harmonijny rozwój ucznia. Placówka, poza wygodnym ulokowaniem, ma również inny atut, wyjątkowe wnętrza. Z myślą o rodzicach - pracuje do godziny 17.00.

Przedszkole Rumia Mądry Maluch

Przedszkole Mądry Maluch jest renomowaną marką wśród placówek oświatowych nad Bałtyckim morzem. Małe klasy a także dokładnie opracowane lekcje, powodują że najmłodsi bezstresowo przyswajają wiadomości poprzez zabawę. Placówka mieści się na terenie Rumi i zaprasza do współpracy drogą telefoniczną. Wnioski o przyjęcie na kolejny rok szkolny dostępne są w witrynie internetowej madrymaluch.edu.pl Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, Zapisz dziecko.

Strona madrymaluch.edu.pl