Finanse

In plus finanse

Kancelaria podatkowa In Plus trudni się obsługą spółek w zakresie m.in. odprowadzania składek ZUS, prowadzenia kadr i płac oraz prowadzenia rejestru VAT. Rzetelne oraz rzeczowe podejście do każdej sprawy powoduje, że wśród licznych klientów firmy znajdują się zarówno pojedyncze osoby, a także firmy. Firma In Plus oferuje usługi w Ostrowie Wielkopolskim, a ponadto w jego rejonie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 600 295 364.
Szczegółowe informacje - inplusostrow.pl

Emprise Usługi księgowe

Emprise to funkcjonujące od 1990 r biuro rachunkowe. biuro oferuje wspomaganie przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia działalności, odpowiedniego gospodarowania i podejmowania korzystnych kroków. W naszym biurze zatrudniona jest tylko wykwalifikowana kadra, która wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Spółka ma duże doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju spółek, w tym np. usługowych.
Strona www emprise.pl

Ekb Kompleksowe usługi rachunkowe

E.K.B to biuro rachunkowe i kancelaria audytorska w jednym. Kompleksowość oferowanych działań, ich przystępne ceny oraz ogromne doświadczenie kadry Biura Rachunkowego EKB sprawia, że grono zadowolonych klientów firmy systematycznie wzrasta. Działania firmy są do dyspozycji zainteresowanych ze Szczecina i okolic. Biuro zapewnia również usługi przez Internet. Ul. Madalińskiego 8, NIP: 851-183-91-27
Profesjonalne biuro rachunkowe z siedzibą w Szczecinie