Firma

filtracja gazów ecorolf

Przedsiębiorstwo Eco Rolf trudni się montowaniem filtrów oczyszczania powietrza. W bogatej ofercie firmy klienci znajdą najnowsze technologie odpylania takie, jak filtr elektrostatyczny, instalacje odciągowe, jak również systemy schładzania gazów.

Posiadająca ogromne doświadczenie firma Eco Rolf oferuje swoim klientom dobrej klasy przepustnice, filtrację gazów, neutralizację gazów oraz redukcję NOx.

Zespół wyszkolonych pracowników, rzetelność, a także długoletnie doświadczenie to cechy, dzięki którym Eco Rolf zaufało liczne grono klientów.

Kurier TEJ

Tej-kurier miejski to firma poznańska świadcząca profesjonalne usługi kurierskie. Przedsiębiorstwo oferuje przewóz pakunków, przesyłek jak również listów przez całą dobę, przez wszystkie dni w tygodniu. TEJ-kurier posiada siedzibę w Poznaniu, jednak działalność ta świadczy usługi na obszarze całego kraju oraz za granicą. Fachowych kurierów odszukasz na stronie www.tej-kurier.com.pl.
Tej Kurier Miejski Aleksandra Rucka Jugosłowiańska 15 60-301 Poznań

Alfa-tax.pl

Biuro rachunkowe Alfa, to spółka, której możemy powierzyć swoje księgi finansowe. Pracują tu tylko wykwalifikowani profesjonaliści, skorzy do działania.
Biuro przez lata pracowało na wzorową renomę i popularność, jaką jest w stanie się pochwalić. Biuro Rachunkowe Alfa s.c. działa w Białymstoku, przy al. 1000 Lecia Państwa Polskiego 10A/107. Na witrynie internetowej znajdują się aktualne promocje, które proponuje firma. Powierz Twoje finanse profesjonalnej firmie.
Trudnimy się także doradztwem w zakresie spraw personalnych.