Fotografia

Studio Sawicki Film

Sawicki Film Production to firma, której powierzyć można wykonanie zdjęć oraz filmów, które uwiecznią wyjątkowe wydarzenia. W tym miejscu znajdziecie osoby, które sprawią, że będzie to wyjątkową pamiątką na długie lata. Zarejestrują każdy moment łez, szczęścia oraz innych emocji. Pozami propozycjami dla Młodych Par mają też coś dla przedsiębiorstw – zajmą się nakręceniem filmu np.: promocyjnego czy poglądowego.

Studio Sawicki Film

Sawicki Film Production to firma, której powierzyć można wykonanie zdjęć oraz filmów, które zarejestrują wyjątkowe wydarzenia. W tym miejscu wyszukacie osoby, które sprawią, że będzie to wspaniałą pamiątką na wiele lat. Uwiecznią każdy moment rozczulenia, szczęścia i innych uczuć. Pośród klientów Cezarego Sawickiego znajdują się instytucje i klienci prywatni, którzy chwalą duże doświadczenie, a także promocyjne ceny. Niezwykłe ujęcia fotograficzne z wesela, oferta przedsiębiorstwa zaprezentowana w ciekawy sposób? Możemy to zapewnić!

Fotografia ślubna F4pictures

Chciałbyś, aby fotografie opowiedziały w nieszablonowy sposób historię waszej miłości? Może to zrobić fotograf ślubny z f4pictures – atelier fotograficznego w Bielsko-Białej. Sesja ślubna, portret bliskiej osoby, jak i uwiecznienie ważnej uroczystości będą stanowiły istotną pamiątkę w każdym domu – dlatego warto zadbać o to, aby były one nie tylko piękne, ale również cechowały się idealną jakością. Para Małżeńska może liczyć na wyjątkowe pamiątki ze swojego ślubu, które wiele lat później staną się wyjątkowym wspomnieniem.

Budka Air Photobooth

Www.airphotobooth – wynajem i sprzedaż dmuchanych fotobudek na obszarze Polski. W zestawie mieści się również dmuchany namiot, który podświetlany jest kolorowymi żarówkami ledowymi. Jego powierzchnię, jak również fotokabiny, świetnie można wykorzystać np. na branding. Biorąc pod uwagę, że na różnych spotkaniach towarzyskich czy innych eventach robione są zdjęcia – fotokabina okaże się idealną atrakcję i gwarancją świetnej zabawy. Najważniejsze szczegóły zamieszczamy na naszej stronie internetowej http://airphotobooth.pl/.