Hotele

Trzygwiazdkowy Hotel Royal

Zabytkowy Royal Hotel usytuowany jest w sercu Poznania. Obiekt stanowi najlepsze miejsce, jeżeli szukasz noclegu przyjeżdżając do Wielkopolski na parę dni, czy też na kilka tygodni. Do dyspozycji klientów są apartamenty typu Superior, bufet mający w ofercie wykwintne przekąski, bar, w którym znajdują się doskonałe napoje alkoholowe. Co więcej, Royal Hotel oferuje także transfer z lotniska i bogatą gamę innych atrakcji. Życzliwa załoga, która oczekuje na gości przez cały dzień i noc, bliskość zabytków, a także piękne umiejscowienie to atuty, które wyróżniają to miejsce spośród innych.

Royal Hotel w Poznaniu

Powodzenie spotkania biznesowego to także odpowiednia lokalizacja. Hotel Royal z Poznania ma dwie sale konferencyjne, które idealnie można wykorzystać do zaaranżowania takiego przedsięwzięcia. Od nas masz niedaleko do miejscowych zabytków, czy MTP. Gościom polecamy smaczną kuchnię, całodobowy lobby-bar, internet, miejsca do zaparkowania, a także odpłatny transfer na lotnisko. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno klientów biznesowych, jak również rodzinny.

Ośrodek Łochów

Planujesz uroczystość rodzinną w pobliżu Warszawy? Możesz tę imprezę przygotować w zabytkowym kompleksie Pałac Łochów. Pałac Łochów jest idealnym miejscem na urządzenie wesela. Sakramentalne TAK pada w klimatycznym kościele. Przyjęcie weselne organizujemy na terenie obiektu oraz Kuchni Pałacowej. Państwo Młodzi otrzymują od Centrum m.in. apartament na noc poślubną. Na terytorium pałacu znajdują się eleganckie apartamenty, salon SPA, sale reprezentacyjne, a także restauracja podająca wyśmienite kompozycje smakowe oraz przystawki.

OLYMPIC

Hotel Olympic to starannie urządzony kurort, zapewniający atrakcyjną gamę usług dla wszystkich klientów. Hotel Olympic proponuje całoroczny najem kwater noclegowych. Hotel jest malowniczo umiejscowiony - na obrzeżach Puszczy Noteckiej, blisko Poznania i przyciąga turystów z całej Polski. Więcej dowiesz się pod nr tel.: 67 25 45 500 albo e-mailowo: hotel@hotel-olympic.pl.
Hotel Olympic, ul. Leśna 15a, 64-510 Wronki, hotel@hotel-olympic.pl.

Hotele Sen w Świebodzinie i Myszęciniu

Komfortowe pokoje oferują chwalone przez turystów Hotele Sen. W ich ofercie znajduje się m.in. organizacja imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych; miejsca te służą również w celach wypoczynkowych. Komfort zakwaterowania zapewniają przestronne oraz komfortowe apartamenty, a także konkurencyjne ceny. Sprawia to, że w hotelach zatrzymuje się coraz większa liczba gości. Łączymy niskie ceny z wysokim standardem, dlatego zatrzymuje się u nas duża liczba klientów z Polski oraz z innych państw.