Imprezy

Teatr Inna Bajka

Imprezy - imprezy kulturalne. Stowarzyszenie artystów Teatr Inna Bajka jest równocześnie organizatorem eventów artystycznych i w przestrzeni miejskiej, a także uatrakcyjnia urodziny dla dzieci, na których występują np. szczudlarze. Organizator Imprez Inna Bajka gwarantuje szeroką ofertę dla wszystkich klientów. Liczne występy mają miejsce np.

Firma Teatr Inna Bajka

Sztuka pantomimy - organizacja imprez - imprezy dla dzieci. Stowarzyszenie artystów Teatr Inna Bajka jest jednocześnie organizatorem eventów artystycznych i miejskich, a także pomaga w uświetnieniu przyjęć dziecięcych. Polecamy imprezy firmowe, dla dzieci, czuwamy nad najmniejszym etapem organizacji spotkania oraz gwarantujemy wsparcie profesjonalnej kadry pracowników. Agencja działa na terenie całej Polski, dostosowując się do poszczególnych potrzeb klientów. Paramy się także wszechstronnymi warsztatami bębniarskimi , jak i oferowaniem zabaw dla najmłodszych w tym np. koszykówką.

Pikniki i Eventy Firmowe Event Adventure

Przedsiębiorstwo Event Adventure trudni się zapewnianiem wyjątkowych eventów. Oferuje m. in. rozrywkę w parku linowym, występy iluzjonistów, a także atrakcje dla najmłodszych. W ofercie firmy znajdziemy np. odtwórstwo historyczne, pikniki country, zawody sumo i off-golf, jak również wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym np. fire show, kabaret, loty balonem, skoki na bungee, kasyno itp.. Usługi firmy są przeznaczone dla klientów z całej Polski.

Imprezy-art. Zamki dmuchane

Imprezy-art to grupa osób zajmująca się atrakcyjnymi imprezami dla dzieci. Polecamy pełną organizację wydarzeń takich jak: imieniny, przygotowujemy także oryginalne pokazy które uatrakcyjniają różne akcje reklamowe. Naszą ofertę kierujemy do instytucji oraz do klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką z galerią na stronie www, gdzie prezentujemy najlepsze, proponowane przez nas uroczystości.
Strona