Kursy i szkolenia

Plaże w Chorwacji chorwacjacafe.pl

Styl życia, kultura, najciekawsze zakątki, kuchnia, ludzie w Chorwacji – to tematy, jakie zamieszczane są w serwisie Chorwacja Cafe.

W ten sposób osoby, które planują wypoczynek w tym zakątku świata – pierwszy czy kolejny - mogą liczyć na praktyczną informację w różnych tematach - m.in. noclegu, koncertów.

Nie brakuje tutaj jednocześnie wywiadów, relacji, zdjęć, za pośrednictwem których można zobaczyć ważniejsze miejsca w Chorwacji - powstały z zauroczenia nią.

Szkoła Global Language Academy

Jeśli zamierzasz jak najszybciej nauczyć się innego języka pod fachową opieką wykwalifikowanych native speakerów, to szkoła Global Language Academy na terenie Wrocławia jest z pewnością dla osób takich jak Ty! Jesteśmy profesjonalną placówką, w której pracują wyszkoleni lektorzy np. z Portugalii, Japonii. Możemy zaproponować różne poziomy językowe oraz długość warsztatów. Języków nauczamy w niewielkich zespołach lub podczas kursów indywidualnych. Proponujemy m.in. język: niemiecki albo grecki. Stawiamy na skuteczne, a zarazem sympatyczne nauczanie, przy wykorzystaniu metody komunikacji.

Nauka Jazdy OSK Astra

Chcesz zdobyć uprawnienia na motocykl lub auto osobowe? Ośrodek Szkolenia Kierowców ASTRA Michał Jan Goździk z Poznania zaprasza wszystkich amatorów dwóch bądź czterech kółek na kurs. Świetne podejście do klienta, bezstresowa atmosfera, wykwalifikowana grupa instruktorów, pełne przygotowanie do prowadzenia samochodu to cechy, które wyróżniają placówkę na tle innych. Poza typową nauką teoretyczną i praktyczną, spółka oferuje nauki dodatkowe, obejmujące m.in. wychodzenie z poślizgów, czy poruszanie się po autostradach.

Sport-kursy.pl

Chcesz się zawodowo kształcić jako trener? Zgłoś się do Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w województwie lubelskim. W tym miejscu organizujemy kursy teoretyczne i z praktyki. Prowadzimy kursy instruktora sportu – ćwiczenia odbywają się w kameralnych zespołach. Zwieńcza je egzamin końcowy. W zakresie ceny za szkolenie znajduje się m.in. wydanie zaświadczenia o skończeniu kursu i ubezpieczenie NNW. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie. Co więcej, za każdym razem odpowiadamy na oczekiwania klientów.

PARiS – Polska Akademia Rowoju i Sportu w Lublinie

Agencja Polska Akademia Rozwoju i Sportu zapewnia ogromny wybór kursów instruktorskich takich, jak profesjonalny kurs trenerski, rekreacji ruchowejoraz kurs menedżerski. Szeroka oferta szkoleń w wielu miejscach w Polsce, doświadczona załoga trenerska, rewelacyjne przygotowanie, a także urozmaicone zajęcia to atuty, które sprawiają, że firma cieszy się coraz większą popularnością wśród tych, którzy chcą zdobywać nowe kwalifikacje w dziedzinie kultury fizycznej. Wieńczy je egzamin weryfikujący zdobyte umiejętności.

Be Alpha - naucz się podrywać kobiety

Be Alpha to nowoczesna firma szkoleniowa, która oferuje poprawienie relacji z płcią piękną. Kurs zaprojektowany został z myślą o tych, którzy zamierzają być atrakcyjni dla kobiet. Sugerowane są 3 typy szkolenia, o różnym stopniu zaawansowania. Firma ma siedzibę w Krakowie, ale swoje zajęcia organizuje w wielu miastach w całej Polsce. W branży prowadzimy działalność od 2008 roku, nasze sukcesy potwierdzają przychylne opinie kursantów znajdujące się na stronie internetowej ,jak i ciekawe wywiady w prasie.
Bealpha.pl - witryna

Profesjonalne szkolenia Halibut

Halibut grupa szkoleniowa to grupa szkoleniowa, specjalizująca się w coachingu dla biznesu. Prowadzimy głównie wszechstronne kursy menadżerskie o charakterze zamkniętym, poza tym organizujemy różnego rodzaju imprezy integracyjne. Poza tym zapewnia także np. sesje jednostkowego coachingu w zakresie: kwalifikacji na stanowisku szefa i handlowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty: http://www.halibut.pl.
Profesjonalne szkolenia biznesowe na terenie Poznania

Halibut Szkolenia

Szkolenie pracowników oraz pogłębianie relacji wśród nich to tematy, którymi zajmują się psychologowie oraz trenerzy z Grupy Szkoleniowej Halibut. Oferujemy przede wszystkim różne szkolenia sprzedażowe o charakterze zamkniętym, ponadto przygotowujemy wszelkiego rodzaju imprezy teambuilding. Grupa Halibut ma swoją siedzibę w Poznaniu, ale świadczy swoje usługi i kieruje swoje propozycje do klientów z całej Polski. Dzięki kreatywnym szkoleniom ,jak i wykwalifikowanej grupie pracowników zaufało nam już wielu klientów i wciąż pojawiają się kolejni. Halibut Grupa Szkoleniowa s.c., ul.