Medycyna

Centrum Skomed

Klinika zabiegowa Skomed oferuje leczniczą rehabilitację neurologiczną, indywidualną terapię skolioz oraz masaże. Z zabiegów centrum mogą korzystać niepełnoletni i osoby starsze. Bogata gama zabiegów medycznych obejmuje m.in.: galwanizację, elektroterapię, magnetoterapię, drenaż limfatyczny, masaż gorącymi kamieniami, czy też terapię metodą NDT Bobath. Grupa najlepszych terapeutów, promocyjne ceny, doskonałe podejście do pacjenta, dokładna diagnostyka, czy też ogromna gama zabiegów to walory, które cechują klinikę rehabilitacji.

Rehabilitacja Skomed

Centrum zabiegowe Skomed zapewnia terapeutyczną rehabilitację geriatryczną, terapię w wadach stóp i kolan, a także fizykoterapię. Z zabiegów centrum mogą korzystać osoby w wieku dojrzewania oraz osoby starsze. Ogromna gama zabiegów terapeutycznych obejmuje popularną dziś galwanizację, elektrostymulację, terapię ultradźwiękami, tonolizę, masaż sportowy, czy też terapię metodą McKenziego. Grupa renomowanych rehabilitantów, promocyjne ceny, doskonałe podejście do klienta, spersonalizowana opieka i szeroka gama zabiegów to atuty, które wyróżniają klinikę rehabilitacji. Zapisz się na zabiegi!

Eskulap Przychodnia Lekarska

Dzięki urządzeniom sprawdzonych firm i praktyce naszych pracowników możemy zapewnić fachową oraz błyskawiczną obsługę chorych w laboratorium należącym do Publicznej Przychodni Lekarskiej Eskulap Sp. z o.o. na terenie Sieradza. Eskulap oferuje analizy dostosowane do potrzeb klientów, np. badania wątroby i badania schorzeń tarczycy. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, szybką ekspertyzę ,a także duży pakiet świadczonych badań. Zapraszamy też na badania ojcostwa – na własne potrzeby lub do sprawy w sądzie.

Pracownia Analityczna LABmedical

Przychodnię wyróżnia przyjazny personel, który gwarantuje najlepsze badania medyczne.
Grono doświadczonych laborantów, niskie ceny i ogromne doświadczenie to atuty wyróżniające pracownię analityki LABmedical.
Nasze laboratorium jest w Pile – oferujemy profesjonalną opiekę oraz indywidualne nastawienie do każdego pacjenta. Nasza pełna oferta jest opublikowana na stronie internetowej http://laboratorium-pila.pl/.

Badania DNA Genmed.pl

Chciałbyś sprawdzić stopień pokrewieństwa pomiędzy dzieckiem a prawdopodobnym ojcem? Badanie wykona dla Ciebie Genmed z Poznania. Wykonujemy bezpieczne testy DNA na ojcostwo, jak również badania kryminalistyczne na potrzeby prokuratur. Jesteśmy kadrą z wieloletnim doświadczeniem – nasze główne centrum znajduje się w Poznaniu w centrum. Genomio to profesjonalizm. Nasze kompetencje potwierdzone są wieloma certyfikatami, w tym m.in. certyfikatem GEDNAP.

Testy na ojcostwo Genmed.pl

Genmed - Laboratorium pomaga w genetycznym ustaleniu rodzicielstwa. Spółka trudni się także badaniami sądowymi. Dzięki zespołowi doświadczonych pracowników , a także narzędziom dobrej klasy, Genmed oferuje profesjonalną obsługę oraz jakość prowadzonych badań. Genmed oferuje usługi na obszarze Poznania i jego okolic. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 61 853 32 38.
Materiał DNA pobierany jest nieinwazyjną metodą.
Kliknij: genmed.pl

Gabinet 3 Bell Opławski

Bellmed to fachowy gabinet medyczno-stomatologiczny, który zapewnia kompleksowe usługi z większości dziedzin medycyny. Bell Opławski oferuje np. usługi dietetyka oraz stomatologa, a także testy urodynamiczne. Zachęcamy do odwiedzenia placówki w Krakowie ,jak również do filii w Katowicach, zapewniamy kompleksową opiekę fachowych specjalistów. Ważnym atutem w branży jest bogate doświadczenie wraz z indywidualnym podejściem do wszystkich pacjentów.
Oferta na stronie

GMS Recruitment lekarze

Gmsecruitment.com to serwis umożliwiający szukanie ofert zatrudnienia dla lekarzy. Wysoka jakość oraz zamiłowanie do wykonywanych działań, a także długoletnie funkcjonowanie w branży spowodowało, iż grupa osób zainteresowanych działaniami przedsiębiorstwa systematycznie zwiększa się. GMS Recruitment pracuje na terenie całego świata. Z oferty agencji rekrutacyjnej korzystają liczne, znane firmy medyczne w Polsce i za granicą.

Psychologia zdrowia Przemiany

Pary zdają sobie sprawę, jak istotne jest zażegnanie kłótni. Nie zezwól, aby ciężkie sytuacje truły Twoje myśli.
Nasza firma - przemiany.org świadczy pomoc specjalistyczną. Nasi fachowcy gwarantują skuteczną terapię małżeńską. Zapraszamy do zapoznania się z detalami naszej propozycji na: www.przemiany.org
Przemiany.org, sprawdź