Polityka prawo

Karne-prawo.pl

Na stronie www.karne-prawo.pl odnajdziemy wiele zajmujących wiadomości z dziedziny prawa karnego, które tyczą się prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości, oszustw i wyłudzeń, a także płatnej protekcji. Wszystkie oferowane przez naszą kancelarię teksty tworzone są rzeczowo przez prawników z ogromną wiedzą oraz długoletnim doświadczeniem w branży prawniczej. Dzięki doskonałym umiejętnościom mamy szansę pomagać wielu ludziom, którzy są w skomplikowanej sytuacji.

Radca Prawny – Paweł Budrewicz

Przyczyny rozpadu małżeństwa są różnorodne – od niemożliwości dogadania się po przemoc. Tego rodzaju kwestiami zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza z Warszawy. Dotyczy to ustalania np. kwestii winy, przyznania praw rodzicielskich, podzielenia majątku, wysokości świadczeń alimentacyjnych. Prawnik jest z reguły w takich wypadkach mediatorem. Szerokie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta oraz skuteczność działania to atuty, które wyróżniają mecenasa Pawła Budrewicza na rynku.

Prawo spadkowe na blogu Kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

Nasza strona spadkowe-prawo.pl to katalog przydatnych porad związanych z tą konkretną dziedziną. Na naszym blogu zamieszczamy ciekawe artykuły – natychmiastowo podajemy informacje o wszystkich przemianach w prawie do nabywania spadku. W odpowiedzi na prośby internautów, prawnicy z mieszczącej się w Łodzi Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska i Chróścielewski założyli stronę www.spadkowe-prawo.pl, gdzie przeczytamy absorbujące informacje z zakresu prawodawstwa.

Prawo rodzinne na blogu kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

Serdecznie zapraszamy do czytania bloga rodzinne-prawo.pl – wszystkie zamieszczone tam newsy są połączone z prawem rodzinnym. Zapewniamy katalog praktycznych wskazówek dla rodziców. W dzisiejszych czasach klienci coraz chętniej zwracają się do prawników o pomoc w temacie rozwodu, pozbawienia praw rodziców, alimentów oraz zgody na paszport. Kancelaria Adwokacka reprezentuje klientów w takich kwestiach jak m.in.: separacje, zasądzenie alimentów, zaprzeczanie ojcostwa, uzyskanie zgody na wydanie paszportu.

Blog o prawie pracy kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

Blog prawo-praca.pl stworzony został specjalnie dla osób, którzy poszukują interesujących, a przede wszystkim sprawdzonych porad powiązanych z prawem pracy. Wiemy, że zarówno szefowie oraz pracownicy potrzebują aktualnych porad i informacji. Swoje wsparcie prawne realizuje w formie bezpośrednich spotkań z mieszkańcami Łodzi oraz za pomocą bloga, pisanego na stronie prawo-praca.pl. Omawiane są tu istotne sprawy m.in. dla pracodawców.

Blog o Prawie Cywilnym Kancelarii Chróścielewska i Chróścielewski

Planujesz wynająć swoje mieszkanie i chcesz być pewnym, że umowa została zawarta zgodnie z prawem oraz zabezpiecza twoje interesy? Możesz udać się z tym tematem do Kancelarii Prawnej Chróścielewska & Chróścielewski z Łodzi. Chcemy dzielić się zdobytą przez zespół naszych prawników wiedzą – przepisy prawa cywilnego są niekiedy zawiłe. Zdajemy sobie sprawę, że nasze artykuły pomogą rozwiązać niejasne sytuacje naszych czytelników. Swoją wiedzą i kilkunastoletnią praktyką dzielą się nie tylko podczas rozmów z klientami, ale także na blogu cywilne-prawo.pl.

Kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski

Usługi prawne oferowane przez Kancelarię Mecenas Magdaleny Chróścielewskiej i Wawrzyńca Chróścielewskiego, która mieści się na terenie Łodzi opierają się na fachowej znajomości przepisów prawnych. Wspieramy nawet w naprawdę wymagających, delikatnych sprawach – na zamówienie kontrahentów tworzymy prawne wnioski oraz kontrolujemy zgodność różnego rodzaju umów. Pomagamy również w prawie karnym (m.in. reprezentowanie pokrzywdzonych) oraz cywilnym (m.in. sprawy gospodarcze). Cechuje nas bardzo dobra organizacja pracy oraz nietuzinkowe rozwiązania.

Strony