Psychoterapia

pracownia-zagle.pl

Poradnia psychologiczna „Żagle” gwarantuje wsparcie psychologiczne wszystkim tym, którzy chcą ulepszyć komfort swojego życia, walczyć ze stresem i rozwiązać problemy.
Pracownia proponuje psychoterapię małżeńską, psychoterapię grupową oraz pomoc psychologa online.
Z pomocy lekarza online z pewnością skorzystają ci, którzy mają utrudniony dostęp do pomocy psychologa – żyją w innym kraju, są niepełnosprawni, czy też nie mają czasu na odwiedziny w pracowni.

Leczenie depresji Snm-pp.pl

Gabinet Nowych możliwości świadczy kompleksowe usługi w zakresie psychoterapii. Doświadczeni fachowcy dokonują szczegółowej diagnozy terapeutycznej i odpowiadają na wszelkie nurtujące pacjentów pytania. Udzielają również wskazówek w skomplikowanych sytuacjach osobistych. Nasza siedziba znajduje się w Skierniewicach. Poprzez lata naszej pracy mieliśmy szansę pomóc dużej ilości osób, które rekomendują nas swoim kolegom. Przyjdź do nas : Tel: 695 378 352, kopytek.wojciech@gmail.com.

Aleksandra Sidor psycholog

Aleksandra Sidor jest certyfikowanym psychoterapeutą zajmującym się psychoterapią osobistą oraz pomocą osobom cierpiącym na depresję i zmagającym się z chorobą bliskich. Wieloletnie doświadczenie w branży, ukończone szkolenia oraz posiadane dyplomy gwarantują usługi na najlepszym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wielu szkoleniom w dziedzinie terapii uzależnień możemy otrzymać wsparcie w trudnej sytuacji. Szczegółowe informacje na temat oferty psychoterapeuty można przeczytać na psycholog-krakow.com. Gabinet psychoterapii, mgr Aleksandra Sidor , Kraków, ul.