Samochody

Markisz bezpieczny przewóz leków

Transport–Markisz to rzetelna firma, która gwarantuje wszechstronne usługi przewozowe. Wozimy m.in.: sprzęt AGD, produkty spożywcze, meble, zapewniamy rzetelne porady, pomoc w chwili rozładunku i konkurencyjne ceny za wykonane usługi. Biuro naszej firmy mieści się w Dusznikach Zdroju, ale oferujemy szybki transport na obszarze całej Polski oraz zza granicą. Na stronie internetowej transport-markisz.pl można zapoznać się z precyzyjną ofertą firmy. Transport Markisz, Słoszów 8, 57-340 Duszniki Zdrój, +48 691 868 668

Ciekawe umiejscowienie toru szkoły off road

Przedsiębiorstwo Offroadadventure od dawna oferuje wydarzenia plenerowe oraz spotkania okolicznościowe. Szkoła jazdy posiada wykwalifikowanych pracowników, wykazujących duże doświadczenie oraz oferujących niezapomniane atrakcje. Off Road Adventure funkcjonuje w Olszynie, na ulicy Legnickiej 71A. W witrynie internetowej, w odnośniku „Referencje” klienci mogą zobaczyć, kto poleca usługi Offroadadventure.
Tor offroad pełen wyzwań

Targi i imprezy motoryzacyjne Off-road Expo

Offroadexpo zajmuje się przygotowywaniem fachowych targów, zlotów i imprez motoryzacyjnych. W przygotowywanych przez firmę targach uczestniczą też dilerzy samochodów a także dziennikarze motoryzacyjni. Przedsiębiorstwo trudni się także organizacją imprez plenerowych i imprez integracyjnych. Na stronie internetowej, w zakładce „Galerie” można obejrzeć zdjęcia z dotychczas zorganizowanych imprez.
Profesjonalne rajdy off road