Technika

Silniki trójfazowe

Silniki elektryczne indukcyjne to główny sprzęt, jaki sprzedajemy w naszym e-sklepie Wamasz z Olsztyna. Każdy z tych produktów to urządzenie dobrej jakości, który zastosować można do najróżniejszych celów.
Silniki elektryczne mające moc od 0,04 kW - 355 kW jednofazowe, wysoko napięciowe, łapowe, z hamulcem i pozostałe zapewniamy w atrakcyjnych kwotach. Do nich dostępne są również elementy zamienne i gwarantujemy kompleksowe usługi serwisowe.

Windy towarowe Windpoldźwig

Przedsiębiorstwo WINDPOLDŹWIG trudni się rozprowadzaniem profesjonalnych chodników. Niezawodność sprowadzanych urządzeń, ich konkurencyjne ceny oraz sprawny montaż spowodowały, że liczba stałych klientów firmy wciąż zwiększa się. W sprawie informacji dotyczących oferty warto zajrzeć na stronę spółki: www.windpoldzwig.pl. W katalogu Galeria na stronie www znajdują się wykonane zamówienia, które stały się wizytówką firmy. Dział techniczno - handlowy wind, schodów ruchomych, podłogi obrotowe: Wojciech Kus, tel.

TLP Technologie lokalizacji Podziemnej

Pole działania: infrastruktura podziemna. Przedsiębiorstwo Technologie LP specjalizuje się w lokalizacji infrastruktury podziemnej. TLP specjalizuje się sprzedażą towaru z zakresu wykrywania metali, a także przeprowadza szkolenia z jego obsługi. TLP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól Działamy w rejonie Nowej Soli. Zapraszamy do lepszego zaznajomienia się z propozycją pod adresem www.wykrywanie.com.pl.

Windy towarowe Windpoldźwig

Kierownik Działu Technicznego:Grzegorz Metrykowskitel. (68) 457 43 04grzegorz.metrykowski@windpoldzwig.plFirma WINDPOLDŹWIG trudni się rozprowadzaniem ruchomych chodników między innymi firmy Vimec. Wysoka jakość sprzedawanych urządzeń, ich przystępne ceny oraz fachowy montaż sprawiły, iż grupa usatysfakcjonowanych klientów przedsiębiorstwa systematycznie wzrasta. Oferowane urządzenia wyróżniają się funkcjonalnością, ponieważ pochodzą od amerykańskich producentów.

Eukom-Cabling Sp. z o.o

Eukom –Cabling to ogromny katalog okablowania miedzianego.
Możemy wykonać zlecenia na takie typy kabli jak przykładowo: wielożyłowe komputerowe, przewody do systemów LSA Krone. Poza tym świadczymy usługi spawania złączy światłowodowych w obiektach.
Grupa ekspertów, najnowocześniejsze narzędzia oraz długoletnie doświadczenie w branży to zalety, które docenia coraz liczniejsze grono kupujących.
Namawiamy do sprawdzania naszej witryny eukom.com.pl – zamieszczamy na niej wszystkie ważne informacje.

AGP grafen monowarstwowy i poliwarstwowy

Głównym wyrobem przedsiębiorstwa Advanced Graphene Products Sp. z o.o. jest grafen, powstający z niestandardowego materiału – metalu w stanie ciekłym. Jest to innowacyjne rozwiązanie dla branży przemysłowej, które będzie się nadawać przykładowo do tworzenia mikroprocesorów. Oprócz tego może być elementem budowy samolotów. Oferujemy produkt, który powstał Oferujemy również transfer grafeny na różne substraty..

Windpoldźwig platformy schodowe

Windopoldźwig to firma, która ma w swojej ofercie platformy dźwigowe różnego typu. Wytrzymałość sprzedawanych urządzeń, ich przystępne ceny i szybki montaż spowodowały, że grupa zadowolonych klientów firmy wciąż zwiększa się. Nasze centrum mieści się w Zielonej Górze, ale istnieje możliwość skontaktowania się naszą firmą poprzez formularz zamieszczony naszej stronie. Naszym atutem jest duży wybór wyposażenia i obecność na rynku od 1989 roku. Specjalista ds. dokumentacji: Artur Piasecki, tel.

Garaże blaszane Baliczek

Spółka BALICZEK, znajdująca się w Skawie trudni się fachowym montażem najnowocześniejszych garaży z blachy. Przedsiębiorstwo BALICZEK to najlepszy zespół doświadczonych specjalistów. Działamy w rejonie województwa małopolskiego, a nasz zespół składa się z bardzo dobrych ekspertów.
Dla Państwa: bramy nieocieplane, garaże blaszane - niestandardowe. W razie zainteresowania proszę dzwonić na dany numer: tel. +48 514 018 969. Trockenbau Baliczek Skawa 597 k. Rabki
34 - 713 Skawa, .
Sprawdź garażowe bramy