Tłumaczenia

Tłumacz przysięgły Tlumacz-in.pl

Znana agencja tłumaczeń Tłumacz in Poland znajduje się w stolicy. Oferuje obsługę w zakresie różnych języków świata.

Każdy zleceniodawca może liczyć ze strony agencji na ochronę danych w tłumaczeniach pisemnych lub ustnych m.in. technicznych, uwierzytelnionych. Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę tłumaczy, weryfikatorów oraz właściwą wiedzę merytoryczną w różnorodnych tematach.

Przekładamy sprawnie prace naukowe, instrukcje i inne dokumenty w języku przykładowo takim jak: chorwacki, flamandzki, hiszpański na zamówienie klientów indywidualnych, korporacji itp.

Editing perfection Korekta tekstu angielskiego

Editting Perfection to znana firma trudniąca się redagowaniem tekstów w języku angielskim. Biuro może zapewnić, że dostarczone do niej materiały będą jasne dla osób mieszkających na co dzień w Anglii czy w Ameryce oraz innych rozmawiających w języku angielskim. Nasz team do grupa rzetelnych profesjonalistów z ogromną wiedzą i odpowiedzialnym nastawieniem do klienta. Nasi tłumacze odszukają oraz poprawią błędy ortograficzne, interpunkcyjne i gramatyczne.
Korekty tekstów angielskich o różnym stopniu trudności

Tłumaczukraińskiego.pl

Tłumacz przysięgły realizuje przekłady na język ukraiński i z ukraińskiego na polski dokumentów zwykłych, specjalistycznych, instrukcji, publicystycznych i nie tylko. Dostępne są m.in. tłumaczenia uwierzytelnione wszelkiego rodzaju dokumentów takich jak umowy założycielskie spółek, a także tekstów publicystycznych. Ponadto podejmuje się tłumaczeń z różnych branż: medycyny, ekonomii albo chemii, a zwykłe pisma przekłada w ciągu tego samego dnia. Dowodem na bardzo dobrej jakości prac są istotne referencje, wystawione przez zadowolonych klientów.