Uroda

laserowa depilacja Poznań

Beauty & Beauty to gabinet urody oferujący swoim klientom depilację laserową różnych części ciała jak na przykład pach, pośladków oraz ud.
Laserowe usuwanie owłosienia i depilacja okolic intymnych to najszybsza metoda na usunięcie niechcianego owłosienia – w salonie Beauty & Beauty pod Poznaniem włosy niszczone są za pomocą lasara Vectus.

Miła obsługa, niskie ceny, jak również ogromne doświadczenie to cechy, dzięki którym z usług salonu kosmetycznego Beauty & Beauty skorzystała już duża grupa zadowolonych klientów.

Elena Daff unikatowy wizaż i stylizacje

Wizażystka Elena Daff zapewnia wszechstronny zestaw usług połączonych z makijażem oraz ciekawą propozycją szkoleń. Z przyjemnością pogłębia też swoją wiedzę podczas szkoleń. Wykorzystuje to nie tylko na co dzień, ale także podczas prowadzenia indywidualnych zajęć z robienia makijażu. Doskonałe wyczucie smaku, znajomość najnowszych trendów, a także rabaty dla stałych klientów to atuty, które wpływają na renomę Eleny Daff.

Elena Daff Make-up artist

Elena Daff z Wrocławia to entuzjastka make-upu na każdą okazję, która ciągle pogłębia wiedzę oraz kwalifikacje. Elena Daff jest absolwentką szkołę stylizacji w stolicy województwa dolnośląskiego i zajmuje się też modą. Poszczególne usługi Elena Daff oferuje dla klientów prywatnych, nawiązuje kontakty dodatkowo z salonami urody. Dbając o bardzo dobrą jakość swojej pracy, Elena Daff wciąż pogłębia kwalifikacje poprzez udział w branżowych wykładach.
Witryna internetowa: edaff.pl

Kosmetyczka z dojazdem

Technik Usług Kosmetycznych Angelika Pieklak proponuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Firma realizuje zabiegi za pomocą najlepszych produktów liczących się marek kosmetycznych. Zabiegi są wykonywane w prywatnym salonie bądź na życzenie w siedzibie zamawiającego. Kosmetyczka serdecznie zaprasza do skorzystania z jej oferty na obszarze Bielska Białej oraz okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i umówienia terminu zabiegu za pomocą telefonu: 604-407-234.
Sprawdź naszą ofertę kosmetyczkabielsko.pl

Strefa piękna fryzjerzy

Gabinet urody Strefa Piękna jest miejscem, gdzie można skutecznie oraz w przyjemny sposób poprawić swój wygląd. Wykonujemy: strzyżenie, elektrostymulacja, pielęgnacja twarzy. Najważniejsze usługi to stylizacje fryzjerskie, jak również zabiegi pielęgnacyjne dla całego ciała. Wykwalifikowane grono pracowników wykonuje usługi w śródmieściu Olsztyna. Aby skorzystać z dowolnego zabiegu kosmetycznego niezbędny jest kontakt pod numerem telefonu: 602 - 618 – 400. Gabinet kosmetyczny: ul. Polna 1C, 10 - 059 Olsztyn, Tel/Fax: 89 535-15-08.