Zakupy

Pracownia Stylu Sorrento

Pracownia Sorrento to ciekawy katalog nietuzinkowych tkanin w atrakcjnej cenie. Ubrania krojone na miarę projektowane są z wysokiej jakości tkanin, w tym także prosto z Włoch. Oprócz tego można w naszej firmie wyposażyć się w tkaniny na swoje potrzeby. Niesamowite stroje, bogaty wachlarz barw oraz materiałów, jak również zespół doświadczonych projektantów to cechy, dzięki którym sklep cieszy się renomą pośród dużej grupy kupujących. Profesjonalizm towarzyszy wszystkim aranżacjom wymyślonym w firmie.

Sklep Lolix

Sklep online dla dzieci zajmuje się dystrybucją materiałów dydaktycznych i zabawek dla dzieci. Proponuje np. torby i plecaki, a także podręczniki. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. różnego rodzaju przedmioty dla chłopców ,jak również komputery, co więcej polecamy np. parasolki. Wszystkim zainteresowanym zapewniamy bogate porady ,jak i gwarantujemy najwyższą jakość w promocyjnej cenie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z hitami cenowymi wśród oferty sklepu. Sklep internetowy działa według regulaminu. Zabawki są objęte gwarancją.

Sklep online z lampami

Działalność lampy-online.pl sprzedaje produkty oświetleniowe dopasowane do domu oraz lokali komercyjnych. Sklep posiada szeroki asortyment artykułów, zarówno klasycznych, jak i awangardowych, w atrakcyjnych cenach. Firma ma swoją siedzibę w Pile oraz udostępnia sprzedaż internetową. Daje możliwość kontaktu przez cały tydzień. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie: www.lampy-online.pl.

Jakie lampy sufitowe

Spółka Frise

Przedsiębiorstwo Frise trudni się produkcją mebli o nietradycyjnych wymiarach. Na rynku meblarskim przedsiębiorstwo charakteryzuje duże doświadczenie, korzystne ceny ,jak również profesjonalna realizacja zadań. W naszym sklepie łazienki, zlewy, aneksy.